Rozkład jazdy autobusu szkolnego
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce
Rozkład jazdy autobusu szkolnego
Dojazd do Szkoły – 1 kurs
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Krze |
7:10 |
Zbyszek |
7:12 |
Piłsudskiego - Kościół |
7:15 |
Krakowska – Policja |
7:16 |
BP |
7:20 |
Os. Widokowe Biedronka |
7:23 |
Os. Widokowe Schody |
7:25 |
Trzebinia Mały Rynek |
7:30 |
Balaton |
7:32 |
1 Maja - Trzebionka |
7:33 |
Trzebionka |
7:37 |
Wodna |
7:39 |
Czyżówka |
7:45 |
Dojazd do Szkoły – 2 kurs
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Kopalnia |
7:50 |
Kopalnia-przychodnia |
7:51 |
Siersza Kościół |
7:55 |
Misiury |
7:58 |
Siersza Liceum |
8:00 |
Os. Gaj |
8:05 |
Os. Awaryjne |
8:06 |
Piła |
8:08 |
Czyżówka |
8:10 |
Powrót ze Szkoły – 1 kurs (14:00)
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Czyżówka |
14:00 |
Awaryjne |
14:04 |
Gaj |
14:06 |
Siersza Kościół |
14:08 |
Siersza Misiury |
14:10 |
Siersza Liceum |
14:11 |
Kopalnia – Przychodnia |
14:14 |
Kopalnia |
14:15 |
Krystynów |
14:16 |
Krze |
14:19 |
Zbyszek |
14:20 |
Piłsudskiego – Kościół |
14:21 |
Krakowska – Policja |
14:23 |
Os. Widokowe Biedronka |
14:24 |
Os. Widokowe Schody |
14:26 |
Mały Rynek |
14:30 |
1 Maja (Górka światła) |
14:31 |
Trzebionka |
14:32 |
Wodna |
14:33 |
Powrót ze Szkoły – 2 kurs (15:00)
Przystanek |
Godzina odjazdu |
Czyżówka |
15:00 |
Piła – przystanek |
15:02 |
Awaryjne |
15:03 |
Gaj |
15:05 |
Siersza Kościół |
15:08 |
Siersza Liceum |
15:09 |
Kurek |
15:10 |
Przychodnia |
15:13 |
Kopalnia |
15:15 |
Krze I |
15:17 |
Krystynów |
15:18 |
Wodna |
15:20 |
Trzebionka |
15:22 |
Górka |
15:25 |
Biblioteka |
15:27 |
Krakowska Policja |
15:30 |
BP |
15:35 |
os. Widokowe Biedronka |
15:40 |
os. Widokowe Smakoland |
15:40 |
os. Widokowe Schody |
15:40 |
Piłsudskiego – Kościół |
15:42 |
Grunwaldzka – Krze II |
15:45 |